ycipk-sfic84
Ludzie

Wręczenie statuetki **TOPolki 2007**

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wręczenie statuetki **TOPolki 2007**
(wp.pl)
ycipk-sfic84

Bardzo subtelna, radosna, elegancka i przede wszystkim piękna - taka jest właśnie Anna Przybylska, która została laureatką rankingu TOPolki 2007 organizowanego przez redakcję Wirtualnej Polski.

Swoją klasę potwierdzała przez cały ubiegły rok, w którym przez 12 miesięcy była na pierwszej pozycji! To niebywałe, że wysoka popularność Ani Przybylskiej utrzymywała się do końca konkursu.

Wyniki w rankingu TOPolki były bardzo różne. Każdy nowy miesiąc przynosił nieoczekiwane zmiany. Internauci czujnie śledzili kariery kobiet, które brały udział w rankingu. Czasami jedno wydarzenie powodowało drastyczny spadek. Tym bardziej należy się podziw dla naszej laureatki - zła passa nigdy jej nie dosięgła.

ycipk-sfic84

Statuetkę TOPolki 2007 wręczyli w imieniu Zarządu Wirtualnej Polski, prezes Jacek Murawski oraz Dominika Herburt-Heybowicz. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć również redakcji serwisu facet.wp.pl.

Ania Przybylska nie kryła zadowolenia, że to właśnie jej przyznano prestiżową nagrodę i życzyła sobie powodzenia w trwającej już kolejnej edycji. Jej zadowolenie było tym większe, gdyż Przybylska w tego typu zabawie internetowej debiutowała. 101 tysięcy osób - taka jest właśnie liczba osób, które oddały głosy na Anię! To imponujący wynik, który zdecydowanie zdeklasował pozostałe uczestniczki.

ZOBACZ FOTOGALERIĘ Z WRĘCZENIA TOPolki 2007 >>
Ania zaskarbiła sobie sympatię wielu osób. Obiecała śledzić swoją popularność w rankingu, ale dopiero jak skończy się Euro. Jak sama przyznała z uśmiechem, za bardzo lubi piłkę nożną.

Jeszcze raz gratulujemy Ani Przybylskiej pierwszego miejsca i życzymy wielu sukcesów! zobacz więcej...

ycipk-sfic84

Zobacz również:

* Sposób na "drugie życie" Sposób na "drugie życie"*

* Byłem skazańcem Byłem skazańcem*

* Samotny Robinson*

ycipk-sfic84

* Narciarstwo mam we krwi*

* Piotr Rubik został gentlemanem*

Polub WP Facet
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-sfic84

ycipk-sfic84
ycipk-sfic84