WP

Niezbędny dodatek prawdziwego eleganta. Spinki do mankietów nawet o połowę taniej

Diabeł tkwi w szczegółach, szczególnie w przypadku mody męskiej. Dobrze dobrany garnitur i świetnej jakości koszula nie będą kompletne bez pewnych dodatków, które powinien nosić każdy mężczyzna. Bierzemy pod lupę spinki do mankietów, dzięki którym będziesz wyglądał jak prawdziwy dżentelmen.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Modne spinki do mankietów to obowiązkowy dodatek każdego mężczyzny
Modne spinki do mankietów to obowiązkowy dodatek każdego mężczyzny (Shutterstock.com)
WP

Po co komu spinki do mankietów?
Choć na pierwszy rzut oka elegancki mężczyzna powinien mieć w swojej garderobie po prostu idealnie skrojony garnitur i kilka luksusowych koszul, najważniejsze są detale. Szykowna stylizacja powinna zawierać dodatki, które urozmaicą cały strój. Skoro już zadajesz sobie trudu i chcesz prezentować się gustownie, zadbaj o każdy szczegół. Buty powinny być idealnie wypastowane, a pasek do nich dopasowany. Nie zapomnij o nadgarstku, na który powinieneś założyć elegancki zegarek. Równie ważne są spinki do mankietów, których oczywiście najważniejszą funkcją jest ich spięcie. Dodatkowo są doskonałym przykładem męskiej biżuterii. To właśnie z jej pomocą możesz pokazać swój styl. Założenie wyjątkowych spinek to prosty sposób na spersonalizowanie stroju, co wyróżni cię na tle innych.

WP

Na jakie okazje zakładać spinki?
Choć większość mężczyzn kojarzy ten dodatek z wyjątkowo eleganckim i formalnym strojem, jest to opinia błędna. Spinki do mankietów mogą oczywiście być bardzo strojne i szykowne, jednak warto mieć w swojej szafie takie, które możesz założyć także podczas codziennego komponowania stroju. Wszelkie koszule z mankietami, których krój i projekt pozwala na założenie spinek, będą odpowiednie. Nawet jeśli do takiej koszuli dobierzesz jeansy lub materiałowe spodnie, możesz urozmaicić swój ubiór oryginalnym dodatkiem.

Shutterstock.com
Podziel się

Rodzaje spinek do mankietów
Spinki, jak każdy dodatek, różnią się od siebie diametralnie. Najważniejszą różnicą jest ich styl - dzielimy go na elegancki oraz casualowy, czyli codzienny. Niektóre ze spinek już na pierwszy rzut oka wyglądają na takie, które najbardziej będą pasować do szykownego garnituru. Inne z kolei możesz nosić nawet na co dzień - do pracy czy na kolację w restauracji. Inną sprawą jest kształt, to kryterium zależy już tylko i wyłącznie od twojego gustu. Okrągłe, kwadratowe, o niestandardowym wyglądzie lub zupełnie oryginalne - dobierz je do stroju, do którego najczęściej będziesz je nosić.

WP

Jak dobrać spinki do stroju?
Pomijając rodzaje tego dodatku, warto zwrócić uwagę na jego kolorystykę. Nawet najbardziej szalone modele, które bywają bardzo kolorowe i wyróżniające się, powinny harmonijnie współgrać z tym, co masz na sobie. Jeśli wybierzesz błyszczące spinki, zadbaj o to, by korespondowały z kopertą twojego zegarka lub klamrą paska. Stylizacja będzie wtedy zbalansowana i z pewnością będzie wyglądać na dopracowaną.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP